Wszystkie zdjęcia na tej stronie są moją własnością i są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione.
All photos on this site are my property and are protected by copyright. Using them without permission is prohibited.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą swiatlo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą swiatlo. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 14 czerwca 2011

Wrocław

I spent 2 weeks in Wroclaw
 with my boyfriend :)

and thats like I see this city :)






and the best photo i have taken there ;]

niedziela, 31 października 2010

jesien / autumn

zaczynam foto-blogowanie;]

po pierwsze - Jesien!!

~~~~~~~~~~

so, I started photo-blogin;]

at first - Autumn!!























mam nadzieje, ze cos sie wam spodoba;]

zapraszam do ogladania zdjec rowniez

tu
http://www.flickr.com/photos/che-lil/

i

tu

http://lilitium.deviantart.com/