I spent 2 weeks in Wroclaw
with my boyfriend :)
and thats like I see this city :)
and the best photo i have taken there ;]
Wszystkie zdjęcia na tej stronie są moją własnością i są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione.
All photos on this site are my property and are protected by copyright. Using them without permission is prohibited.
All photos on this site are my property and are protected by copyright. Using them without permission is prohibited.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą light. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą light. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 14 czerwca 2011
piątek, 8 kwietnia 2011
środa, 16 marca 2011
Gdańsk part 1
Etykiety:
church,
Długa,
długie pobrzeże,
gdansk,
gdańsk,
light,
Mariacki,
Motława,
pory roku,
river,
sun,
sunrise,
swiatlo,
winter,
wschod slonca,
wschód słońca,
zima
poniedziałek, 21 lutego 2011
Pogoda jaka jest każdy widzi...
... może z wyjątkiem tych co mieszkają na południu naszego kraju;]
gdyż jak donosi moja druga połówka we Wrocławiu już nikt o zimie nie pamięta;]
w Gdańsku jednak pogoda iście zimowa
ale jakoś pochmurna i zdjęcia nie wychodzą tak jakby się chciało...
ale jakaś niewielka zbieranina się znajdzie;]
zatem dzisiaj różności z ostatniego miesiąca;]
i na koniec tej kwiecistej serii...
Sikoreczka;]
pozdrawiam gorąco z zaśnieżonego Gdańska;]
gdyż jak donosi moja druga połówka we Wrocławiu już nikt o zimie nie pamięta;]
w Gdańsku jednak pogoda iście zimowa
ale jakoś pochmurna i zdjęcia nie wychodzą tak jakby się chciało...
ale jakaś niewielka zbieranina się znajdzie;]
zatem dzisiaj różności z ostatniego miesiąca;]
i na koniec tej kwiecistej serii...
Sikoreczka;]
pozdrawiam gorąco z zaśnieżonego Gdańska;]
Subskrybuj:
Posty (Atom)














