Wszystkie zdjęcia na tej stronie są moją własnością i są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione.
All photos on this site are my property and are protected by copyright. Using them without permission is prohibited.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą drzewa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą drzewa. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 14 czerwca 2011

Wrocław

I spent 2 weeks in Wroclaw
 with my boyfriend :)

and thats like I see this city :)






and the best photo i have taken there ;]

piątek, 3 grudnia 2010

huhu ha zima zla!

zima zawitala tez do Gdanska (w koncu!)
wiec nie moglam sie nie wybrac popstrykac;]

oto co z tej mojej wyprawy wyszlo;]
nie wszystko jest "super super"
ale ogolnie dosc dla oka przyjemne;]

***********

Winter is coming to town!

pamietacie ta lawke z jesiennej serii??
do you remember this bench from autumn set??

;]






niedziela, 31 października 2010

jesien / autumn

zaczynam foto-blogowanie;]

po pierwsze - Jesien!!

~~~~~~~~~~

so, I started photo-blogin;]

at first - Autumn!!























mam nadzieje, ze cos sie wam spodoba;]

zapraszam do ogladania zdjec rowniez

tu
http://www.flickr.com/photos/che-lil/

i

tu

http://lilitium.deviantart.com/